Zimowiska zamek Czocha – jak wyglądają?

Ferie zimowe to wyjątkowy okres dla dzieci. Warto zadbać o to, aby dziecko spędziło wolny czas w ciekawy sposób. Doskonałym pomysłem na zapewnienie dziecku niezapomnianych ferii zimowych może być zimowisko w Zamku Czocha. Jest to świetne rozwiązanie, które gwarantuje atrakcję w każdą pogodę, nawet jeśli na zewnątrz brakuje śniegu. Zimowisko Zamek Czocha może pochwalić się niezwykle atrakcyjnym programem dla każdego. Podczas takich ferii doskonale będą bawić się dzieci, które cenią sobie ciszę i spokój oraz te, które są bardzo aktywne i przebojowe. Nad bezpieczeństwem i odpowiednią atmosferą podczas zimowiska czuwa wykwalifikowana kadra pedagogiczna, której wybór nie jest przypadkowy. Wśród wychowawców znajdują się bowiem pasjonaci sportu, poezji, czy też muzyki. Oznacza to, że każde dziecko, niezależnie od swoich zainteresowań, będzie mogło spędzić czas w ciekawy sposób, pod okiem nauczycieli o podobnych pasjach. Jak wygląda zimowisko Zamek Czocha? Dlaczego warto zapisać swoje dziecko na taki wyjazd? Odpowiedzi na powyższe pytania znajdziesz w tym artykule.

Dlaczego warto spędzić ferie w Zamku Czocha?

Każde zimowisko w Zamku rozpoczyna się uroczystą kolacją przy zamkowym kominku. Klimatu całej uroczystości dodaje blask świec. Kolacja w Zamku stanowi oczywiście tylko wprowadzenie, ponieważ już kolejnego dnia na uczestników zimowiska czekają rozmaite zadania, podczas których dzieci uczą się umiejętności strzelectwa, fechtunku, nawigacji, kreślenia map i wielu innych. Podczas wykonywania rozmaitych zadań uczestnicy zimowiska poszerzają swoją wiedzę na temat historii miejsca, w którym aktualnie przebywają. Nauka podczas zabawy jest bowiem doskonałym sposobem na zapamiętanie cennych informacji. Wieczory w Zamku Czocha spędza się natomiast na rozmaitych zabawach, takich jak turnieje gier planszowych czy bale maskowe i pokazy sztuk walki. Zimowisko w Zamku Czocha to gwarancja dobrej zabawy i niezapomnianych ferii zimowych, ze względu na duże zróżnicowanie atrakcji i niepowtarzalną atmosferę.

Czym wyróżnia się zimowisko w Zamku Czocha?

Zimowisko w Zamku Czocha daje możliwość w zamieszkaniu w jednym z najpiękniejszych zamków na terenie naszego kraju. Pokoje w Zamku Czocha charakteryzują się bardzo dobrymi warunkami, porównywalnymi do warunków czterogwiazdkowych i pięciogwiazdkowych hotelu. Pokoje w Zamku Czocha mieszczą maksymalnie 4 osoby, a na terenie obiektu nieustannie przebywają pracownicy ochrony, dbając o bezpieczeństwo dzieci i opiekunów. W Zamku Czocha podczas zimowiska przebywa wyłącznie jedna grupa, w specjalnie wydzielonej strefie.
Podczas zimowiska w Zamku Czocha pracuje również fotograf, dzięki czemu rodzice mogą liczyć na obszerną fotorelację ze wszystkich aktywności, które odbywają się na terenie obiektu. Po zakończeniu zimowiska istnieje możliwość otrzymania zdjęć w odpowiedniej rozdzielczości. Takie zdjęcia mogą stanowić doskonałą pamiątkę dla dzieci oraz ich rodziców.

Dodaj komentarz